تاریخ انتشاردوشنبه ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷
کد مطلب : ۹۰۱

به یاد استاد مرحوم بهروز جلالی

به یاد استاد مرحوم بهروز جلالی
بهروز جلالی برای کسانی که در پی یافتن سرآمدان آموزش و پرورش در منطقه ۱۶ تهران در دهه های گذشته باشند نامی آشناست.
کسی که با اخلاص کامل، تمام همت خود را به کاربست تا دانش آموزان دبیرستان شهید سید فاطمی بتوانند نه تنها در رتبه های علمی که در کسب فضائل اخلاقی و انسانی پیشرو و ممتاز باشند.
 
 


موسسه همیاران رشد نازی آباد بستری فراهم ساخت تا جمعی از همکاران، دوستان و شاگردان استاد بهروز جلالی بتوانند از او بگویند و خاطراتی از گذشته را ورق بزنند تا شاید بتوانند از این مرد بزرگ قدردانی و اندکی از دین خود را به او ادا نمایند.
در این ارتباط کلیپ هایی از خاطرات دوستان و شاگردان ایشان تهیه شده است که به زودی در بخش "سرآمدان" سایت نازی آبادی ها به سمع و نظر شما عزیزان خواهد رسید.
توجه شما را به آنونس (پیش پرده) این برنامه جلب می نماییم.
مهندس سید علی صنیع خانی (مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره موسسه همیاران) ابتدا درباره انگیزه پیگیری موسسه از پرداختن به این موضوع سخن می گوید
 
۷
نام شما
آدرس ايميل شما

سرابی
feedback
Iran, Islamic Republic of
به نام خداوند بخشنده ی مهربان
آقای جلالی واقعا مدیر زحمتکش، دلسوز و مومن بودند که حق زیادی به گردن تمام دانش اموزان دبیرستان سید فاطمی دارند چه آنهایی که به واسطه درس صاحب موقعیت های اجتماعی شدند وچه آنهایی که به واسطه پرورش ایشان راه درست زندگی را آموختن.
آخرین صحبت مرحوم در روز آخر حضورم وتحصیل در دبیرستان این بود که همیشه ودر هر شرایطی در زندگی صداقت داشته باشید وصادق باشید .
روحش شاد یادش گرامی باد
دیپلمه ریاضی وفیزیک سال ۶۸-۶۹
فریبرزمنصوری
feedback
Iran, Islamic Republic of
آقای جلالی یادش بخیر
۳سال تحصیل دراین مدرسه همش خاطرات بود
۲سال اول جنگ،سال آخررحلت امام و...
تعطیلی هامون بیشنراز تحصیل بود😀
شرح کوتاه نخستین غزل از دیوان حافظ شیرازی (قسمت سوم و چهارم) به همراه تصویر و موسیقی ناز معشوق و نیاز حافظ (قسمت سوم) ناز ...
16- حق حفاظت از پاکی محیط زیست این حق جزو حقوق متقابل است و اگر یک نفر رعایت نکند همه مغبون می شوند. اساس ان بر رعایت قاعده طلایی ...
ادامه مصاحبه با مهندس علی اکبر معین فر