تاریخ انتشارسه شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۱۲
کد مطلب : ۱۸۱۴

حالا می‌توانید بدون نیاز به اکانت از ChatGPT استفاده کنید

دسترسی به چت‌بات هوش مصنوعی ChatGPT از هر زمان دیگری آسان‌تر شد.
حالا می‌توانید بدون نیاز به اکانت از ChatGPT استفاده کنید
شرکت OpenAI در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که استفاده از چت‌بات هوش مصنوعی ChatGPT حالا بدون نیاز به حساب کاربری نیز ممکن شده است. البته این تغییر تنها برای دسترسی به ChatGPT رخ داده و همچنان برای استفاده از دیگر محصولات این شرکت از جمله DALL-E ۳، به اکانت نیاز دارید.
در پست وبلاگ OpenAI آمده است که این به‌روزرسانی به‌مرور در سراسر دنیا اعمال خواهد شد تا ChatGPT در دسترس تمام کسانی قرار گیرد که می‌خواهند از توانمندی‌های آن استفاده کنند. در واقع حالا بدون نیاز به داشتن حساب کاربری، افراد راحت‌تر می‌توانند از قابلیت‌های این هوش مصنوعی بهره‌مند شوند.
OpenAI می‌گوید با این تغییر، تدابیر ایمنی اضافه‌ای در زمینه محتوا اعمال می‌کند و در دامنه گسترده‌تری از موضوعات جلوی درخواست‌های نامناسب را می‌گیرد. بااین‌حال، جزئیات بیشتری درباره این موضوعات ارائه نشده است.
امکان انصراف از برنامه گردآوری اطلاعات برای آموزش مدل هوش مصنوعی نیز همچنان حتی برای کاربرانی که بدون اکانت از ChatGPT استفاده می‌کنند، در دسترس خواهد بود.
از زمان عرضه عمومی ChatGPT، کاربران برای استفاده از این چت‌بات هوش مصنوعی به اکانت نیاز داشتند. در ابتدا ساخت اکانت نیازمند ارائه یک شماره تلفن بود، اما بعداً استفاده از آن با ایمیل نیز ممکن شد. حالا حتی دیگر نیازی به ایمیل و ساخت اکانت نیز برای استفاده از این ابزار قدرتمند وجود ندارد.
OpenAI می‌گوید که ChatGPT بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در ۱۸۵ کشور دنیا دارد که هر هفته از این ابزار استفاده می‌کنند. طبق داده‌های SimilarWeb، چت‌بات ChatGPT با ۱.۶ میلیارد بازدیدکننده در ماه فوریه همچنان پربازدیدترین چت‌بات هوش مصنوعی دنیا است؛ هرچند جمینای گوگل هم در مسیر رشد قرار دارد. البته نقطه اوج ChatGPT به ماه مه ۲۰۲۳ برمی‌گردد؛ زمانی که تعداد بازدید‌های آن به ۱.۸ میلیارد رسیده بود.
OpenAI اخیراً از محصول هوش مصنوعی جدیدی موسوم به Voice Engine نیز رونمایی کرده است که می‌تواند با دریافت تنها ۱۵ ثانیه صدا از فردی، هر متنی را با صدای او بخواند.
۰
نام شما
آدرس ايميل شما

مطلب زیر سخنانی از استاد ناصر مهدوی است که تحت عنوان خانواده خوب تقدیم شما مخاطب عزیز می شود.
16- حق حفاظت از پاکی محیط زیست این حق جزو حقوق متقابل است و اگر یک نفر رعایت نکند همه مغبون می شوند. اساس ان بر رعایت قاعده طلایی ...
ادامه مصاحبه با مهندس علی اکبر معین فر