تاریخ انتشارشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱
کد مطلب : ۱۰۴۳

بانوان والیبالیست منطقه 16 قهرمان شهر تهران شدند

سید مهدی حسینی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 16، از قهرمانی بانوان والیبالیست منطقه در مسابقات فرامنطقه ای قهرمان شهر مناطق 22 گانه خبر داد.
بانوان والیبالیست منطقه 16 قهرمان شهر تهران شدند
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16، وی با اعلام این خبر گفت: برگزاری مسابقات ورزشی به عنوان یکی از راهکارهای اساسی در غنی سازی اوقات فراغت شهروندان، کاهش آسیب های اجتماعی، ارتقای سطح سلامت جسمانی و روانی، تحکیم بنیان خانواده، ایجاد پیوستگی در تشکل های اجتماعی محله و تحکیم روابط اجتماعی دارد.
وی افزود: نقش زنان در توسعه سلامت و نشاط برای جامعه چنان است که نمی توان بدون حضور این قشر به توسعه ورزش همگانی و دستاوردهای ناشی از آن یعنی ایجاد سلامت ، نشاط، پویایی و نیز تأمین امنیت اجتماعی امیدوار بود.
زهره یزدانی مدیر ورزش بانوان منطقه با اشاره به حضور و استقبال چشمگیر بانوان و برگزاری مسابقات ورزشی قهرمانی شهر در مناطق 22 گانه گفت: این مسابقات با هدف غنی سازی اوقات فراغت شهروندان، ایجاد نشاط و شادابی و سلامت ورزشکاران، ایجاد انسجام اجتماعی بین شهروندان، توسعه و ترویج سبک زندگی فعال به عنوان جنبه ای از سبک زندگی ایرانی-اسلامی، پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ... برگزار شد.
مدیر ورزش بانوان منطقه خاطر نشان کرد: مسابقات والیبال قهرمان شهر در رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد که بانوان والیبالیست منطقه 16 قهرمان شهر تهران شدند.
 
۱
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
ماشالا مثل همیشه عالی و موفق👌👌👌👌🧡🧡🧡🧡💛💛💛💛💛😘😘😘😘
پرهام
feedback
Iran, Islamic Republic of
فقط فقط بازیکن لیبرو خوب بود بهترین بازی داشت بقیشون سطح متوسط
زندگی این جهان آکنده به درد و رنج است. با این تذکر که برخی از رنج ها کاهنده و عذاب آورند و با تامل و تمرین می توان در کاهش آن ها موفق ...
16- حق حفاظت از پاکی محیط زیست این حق جزو حقوق متقابل است و اگر یک نفر رعایت نکند همه مغبون می شوند. اساس ان بر رعایت قاعده طلایی ...
ادامه مصاحبه با مهندس علی اکبر معین فر