تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۰
کد مطلب : ۷۸۳
به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش:

برگزاری مسابقات قهرمان شهر با حضور 128 تیم در منطقه 19

تورج فرهادی از برگزاری مسابقات قهرمان شهر همراه با برنامه های متنوع ورزشی همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش خبر داد.
برگزاری مسابقات قهرمان شهر با حضور 128 تیم در منطقه 19
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: در راستای توسعه و ترویج ورزش همگانی، ایجاد روحیه شادابی و نشاط برای عموم شهروندان به مناسبت این هفته اداره ورزش منطقه در دو بخش آقایان و بانوان  اقدام به برگزاری برنامه های متنوع  ورزشی می کند.
اوادامه داد: مسابقات قهرمان شهر در مجموع 8 رشته ، سه رشته تیمی فوتبال، والیبال و بسکتبال و پنج رشته  انفرادی تنیس روی میز، دومیدانی ، شنا، بدمینتون و کشتی در سه مرحله محله ای، منطقه ای و مناطق 22 گانه اجرا می شود.
به گفته این مسئول مسابقات محله محور و مرحله منطقه ای در رشته های گل کوچک و بسکتبال به پایان رسیده است و با اتمام سایر مسابقات تیم های برتر این منطقه به  المپیاد مناطق 22 گانه اعزام می شوند.
فرهادی مراسم تجلیل و تکریم فعالان ورزشی، اعزام تیم ها به المپیاد در رشته های مختلف و میزبانی برنامه هایی با حضور ورزشکاران ازمناطق 22گانه و برپایی ایستگاه های ورزش شهروندی را از دیگر برنامه های تدارک دیده شده به مناسبت این هفته عنوان کرد.  
شهردار منطقه با اشاره به میزبانی منطقه 19 در برپایی مسابقات مختلف افزود: پویش دوشنبه های ورزشی متمرکز  2 آبان در بوستان بزرگ ولایت با حضور  پرشور ورزشکاران برگزار می شود .
ضمن اینکه 4 آبان ماه نیز مسابقات چالشی رکوردی آقایان مناطق 22گانه در مجموعه ورزشی یاس برگزار خواهد شد.
۰
نام شما
آدرس ايميل شما

دهمین بخش از سخنرانی های استاد ارجمند دکتر ناصر مهدوی با عنوان انسان خوب، زندگی خوب را تقدیم شما عزیزان می نماییم.
16- حق حفاظت از پاکی محیط زیست این حق جزو حقوق متقابل است و اگر یک نفر رعایت نکند همه مغبون می شوند. اساس ان بر رعایت قاعده طلایی ...
ادامه مصاحبه با مهندس علی اکبر معین فر