تاریخ انتشارسه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۴
کد مطلب : ۶۵۷

«سنجش سلامت» یک‌ میلیون کلاس اولی

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی با بیان اینکه بر اساس آخرین آمار تا ۱۰ مرداد ماه، نوبت‌دهی برای حدود یک میلیون نوآموز بدو ورود به دبستان انجام و کار ارزیابی برای حدود ۴۹۵ هزار نفر به اتمام رسیده است گفت: پیش‌بینی ما این است که تا آخر مرداد و نهایتا اواسط شهریور ماه بتوانیم سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان را به اتمام برسانیم.
«سنجش سلامت» یک‌ میلیون کلاس اولی
نوبت‌دهی «سنجش سلامت» به یک‌ میلیون کلاس اولی/ سنجش سلامت پیش دبستانی‌ها در مهر ماه

حمید طریفی حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، در توضیحی پیرامون روند انجام سنجش سلامت نوآموزان اظهار کرد: وقتی خانواده، فرزندش را در مدرسه ثبت نام می‌کند، از سوی مدیرمدرسه نوبت‌گیری انجام و ساعت و روز مراجعه به پایگاه‌های سنجش سلامت را به آنها اعلام می‌کند.
وی افزود: مدت زمان نوبت‌دهی بر حسب شلوغی پایگاه‌ها متفاوت است. در نهایت خانواده در تاریخ مشخص شده به پایگاه‌ معرفی شده مراجعه و سنجش سلامت را انجام می‌دهد.
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی با بیان اینکه بر اساس آخرین آمار تا ۱۰ مرداد ماه، نوبت‌دهی برای حدود یک میلیون نوآموز بدو ورود به دبستان انجام و کار ارزیابی برای حدود ۴۹۵ هزار نفر به اتمام رسیده است گفت: با درنظر گرفتن جمعیت حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفری کلاس اولی‌ها در سال جاری، سنجش سلامت تقریبا یک سوم دانش آموزان انجام شده است.
حسینی ادامه داد: برآورد ما این است که تا آخر مرداد و نهایتا اواسط شهریور ماه بتوانیم سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان را به اتمام رسانده و بتوانیم در هفته‌های ابتدایی مهر ماه، ارزیابی پیش‌دبستانی‌ها را آغاز کنیم.
۰
نام شما
آدرس ايميل شما

دهمین بخش از سخنرانی های استاد ارجمند دکتر ناصر مهدوی با عنوان انسان خوب، زندگی خوب را تقدیم شما عزیزان می نماییم.
16- حق حفاظت از پاکی محیط زیست این حق جزو حقوق متقابل است و اگر یک نفر رعایت نکند همه مغبون می شوند. اساس ان بر رعایت قاعده طلایی ...
ادامه مصاحبه با مهندس علی اکبر معین فر