تاریخ انتشاردوشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۲۵
کد مطلب : ۲۰۱۶

بهره برداری از فاز سوم پروژه نواب -تندگویان در ماه‌های آتی

معاون فنی عمرانی شهرداری تهران از بهره برداری از فاز سوم پروژه نواب -تندگویان در ماه‌های آتی خبر داد.
بهره برداری از فاز سوم پروژه نواب -تندگویان در ماه‌های آتی
به گزارش ایسنا، هادی حق‌بین در حاشیه آیین افتتاح دوربرگردان غیر همسطح شرق به شرق بزرگراه شهید حسین همدانی که صبح امروز در قالب یکصدوسی‌ودومین پویش امید و افتخار برگزار شد، گفت: زمانبندی این پروژه حدود ۱۴ الی ۱۵ ماه به طول انجامید که در فرایند اجرای این پروژه با دو معارض جدی روبرو بودیم.
وی افزود: در جنوب این پروژه شرکت لاستیک‌سازی مکانی را داشت که رایزنی‌ها برای واگذاری و تملک این مکان انجام گرفت. همچنین یکی دیگر از معارضین این پروژه بر می‌گردد به تاسیسات برقی که در همین ارتباط نیز با بخش مربوطه رایزنی‌هایی صورت گرفته و عملیات اجرایی این پروژه تسریع پیدا کرد.
حق‌بین با اشاره به اینکه پروژه دوربرگردان غیرهمسطح شرق به شرق بزرگراه شهید حسین همدانی با اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومانی افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است، گفت: این پروژه شبکه غربی بزرگراهی تهران را تکمیل و ان‌شاءالله در آینده نزدیک پروژه دوگاز در دو فاز اجرا خواهد شد.
معاون فنی عمرانی شهرداری تهران ادامه داد: پروژه دوگاز از منطقه ۲۱ آغاز و در منطقه ۲۲ ادامه پیدا می‌کند و هم اکنون در منطقه ۲۱ قرارداد با پیمانکار منعقد و تجهیز کارگاه صورت گرفته است.
وی پروژه دوگاز را یکی از مهمترین پروژه‌ها در غرب تهران عنوان کرد و گفت: این پروژه می‌تواند تاثیرات بسزایی را در کاهش ترافیکی در این محدوده‌ها در غرب تهران داشته باشد.
حق‌بین همچنین به ادامه شاخه غربی آزادراه یادگار امام اشاره کرد و گفت: در این ارتباط نیز همکاری‌های لازم با پلیس راهور انجام و میدان جی در ماه گذشته مسدود شد. ان‌شاءالله پروژه یادگار امام نیز در زمانبدی پیش‌بینی شده افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.
حق‌بین در ادامه در خصوص آخرین وضعیت پروژه نواب -تندگویان تأکید کرد: این پروژه در ۳ فاز آماده شده است که دو فاز آن به بهره‌برداری رسیده است و ان‌شاءالله ظرف ماه‌های آتی فاز سوم آن که فاز مهم آن محسوب می‌شود به بهره‌برداری خواهد رسید و در واقع با اجرای این ۳ فاز، میدان بهمن اصلاح هندسی خواهد شد.
معاون فنی عمرانی شهرداری تهران همچنین در ارتباط با پروژه بعثت در محدوده ترمینال جنوب نیز گفت: همزمان با جمع‌آوری پل بعثت فعلی، فعالیت نصب پل جدید انجام خواهد شد که طول این پل دو کیلومتر خواهد بود و قراردادهای پیمانکار منعقد و در حال حاضر فرآیند تجهیز کارگاه در حال انجام است و با اجرای این پل دو کیلومتری در محدوده فعلی پل بعثت چند تقاطع حذف خواهد شد.
وی همچنین درباره آخرین وضعیت نصب یونیت‌های جدید بر روی پل‌های مکانیزه افزود: در همین ارتباط قرارداد خرید و نصب ۶۵ عدد یونیت با یکی از شرکت‌های داخلی انجام شده است که ۵۱ دستگاه آن تحویل داده شده است و در حال حاضر ۳۱ دستگاه از یونیت‌های اشاره شده در حال نصب قرار دارند.
حق‌بین با تاکید بر اینکه فرآیند نصب یونیت‌های اشاره شده با سرعت در حال انجام است، گفت: قطعا در ماه‌های آتی شهروندان شرایط بهتری را از پل‌های مکانیزه خواهند دید. همچنین تمهیداتی برای جمع‌آوری کانکس‌های زیر پل‌ها انجام شده که شکل و شمایل جدیدی به زیر پل‌ها خواهد داد.
۰
نام شما
آدرس ايميل شما

شرح کوتاه نخستین غزل از دیوان حافظ شیرازی (قسمت سوم و چهارم) به همراه تصویر و موسیقی ناز معشوق و نیاز حافظ (قسمت سوم) ناز ...
16- حق حفاظت از پاکی محیط زیست این حق جزو حقوق متقابل است و اگر یک نفر رعایت نکند همه مغبون می شوند. اساس ان بر رعایت قاعده طلایی ...
ادامه مصاحبه با مهندس علی اکبر معین فر