تاریخ انتشارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۰۸
کد مطلب : ۱۹۶۹

پاکسازی طبیعت توسط فعالان محیط زیست منطقه ۱۶

برزگر مرادی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۶ از پاکسازی طبیعت پیرامون دریاچه و محله دارآباد همزمان با هفته ملی محیط زیست خبر داد.
پاکسازی طبیعت توسط فعالان محیط زیست منطقه ۱۶
به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۶، برزگرمرادی معاون خدمات شهری و محیط زیست یکی از راهکارهای موثر در صیانت از سرمایه ‌های محیط زیستی را فرهنگ ‌سازی عنوان کرد و گفت: برای نجات و حفظ محیط زیست از تهدیدات گوناگون ‌باید فرهنگ توجه به اهمیت و ارزش محیط زیست سالم بین آحاد مردم ایجاد و تقویت شود.
در همین راستا در هفته محیط زیست با همکاری فعالان محیط زیست فرآیند پاکسازی محیط زیست به منظور ترویج و اشاعه فرهنگ محیط زیستی، فرهنگسازی استفاده از مخزن های زباله خشک و تر و رها نکردن زباله در طبیعت، باشعار سهم من در تداوم ‌حیات، در طبیعت اطراف دریاچه دارآباد انجام شد.
وی همچنین از فعال سازی کانون های محیط زیست در سطح منطقه وجذب فعالان داوطلب به منظور دستیابی به اهداف و انجام برنامه مشارکتی و انگیزشی خبر داد و افزود: با کاهش تولید زباله و رها نکردن زباله ها در طبیعت از محیط زیست سالم و طبیعت زیبا استفاده کنیم و این امانت را به آیندگان بسپاریم.
۰
نام شما
آدرس ايميل شما

شرح کوتاه نخستین غزل از دیوان حافظ شیرازی (قسمت سوم و چهارم) به همراه تصویر و موسیقی ناز معشوق و نیاز حافظ (قسمت سوم) ناز ...
16- حق حفاظت از پاکی محیط زیست این حق جزو حقوق متقابل است و اگر یک نفر رعایت نکند همه مغبون می شوند. اساس ان بر رعایت قاعده طلایی ...
ادامه مصاحبه با مهندس علی اکبر معین فر