تاریخ انتشاردوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۶
کد مطلب : ۱۹۱

ابلاغ شهریه مدارس غیر دولتی

سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی؛ شهریه مدارس غیردولتی را در سال تحصیلی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۰، ابلاغ کرد.
ابلاغ شهریه مدارس غیر دولتی
سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی؛ شهریه مدارس غیردولتی را در سال تحصیلی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۰، ابلاغ کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، از سوی سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی؛ شهریه بیش از 15 هزار مدرسه و پیش دبستانی غیر دولتی در سامانه مشارکت ها،  ابلاغ گردید.
بر اساس این گزارش؛ موسسان این واحدهای آموزشی می توانند با مراجعه به پنل کاربری خود در سامانه(mosharekatha.ir)  پس از ورود به سامانه، از منوی مدارس و آموزشگاه ها نسبت به دریافت پوستر شهریه اقدام نمایند.
بر این اساس، چنانچه مؤسسی نسبت به شهریه ابلاغی معترض است؛ باید قبل از دریافت پوستر شهریه نسبت به ثبت اعتراض خود در سامانه مشارکت ها اقدام کند و پس از دریافت پوستر شهریه امکان ثبت اعتراض وجود نخواهد داشت.
در این گزارش آمده است؛ شهریه مصوب مدارس غیردولتی، شامل هزینه‌های مرتبط با ارائه برنامه هفتگی مدارس و پیش‌دبستانی‌ها بر اساس ساعات مصوب شورای عالی آموزش‌ و پرورش و ساعات فوق‌برنامه درسی مندرج در الگوی تعیین شهریه است.
 
 
۰
نام شما
آدرس ايميل شما

شرح کوتاه نخستین غزل از دیوان حافظ شیرازی (قسمت سوم و چهارم) به همراه تصویر و موسیقی ناز معشوق و نیاز حافظ (قسمت سوم) ناز ...
16- حق حفاظت از پاکی محیط زیست این حق جزو حقوق متقابل است و اگر یک نفر رعایت نکند همه مغبون می شوند. اساس ان بر رعایت قاعده طلایی ...
ادامه مصاحبه با مهندس علی اکبر معین فر