تاریخ انتشارشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۱
کد مطلب : ۱۸۸

تمدید مهلت ثبت نام و ارسال اثر به پنجمین المپیاد فیلم سازی نوجوانان کشور

تمدید مهلت ثبت نام و ارسال اثر به پنجمین المپیاد فیلم سازی نوجوانان کشور
مهلت ثبت‌نام و ارسال اثر به «پنجمین المپیاد فیلم سازی نوجوانان کشور» تا دهم شهریور ۱۴۰۰ تمدید شد.

‌به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، با توجه به شرایط اوج‌گیری بیماری کرونا در استان‌های مختلف، مسئولان برگزاری «پنجمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان» به‌منظور حفظ سلامتی مخاطبان، تصمیم گرفتند فرصت بیشتری را برای شرکت‌کنندگان در این رویداد هنری فراهم‌کنند.

بر همین اساس، مهلت ارسال آثار که پیش‌ از این تا ۱۳مرداد اعلام شده بود، تا ۱۰تیر ۱۴۰۰تمدید شد تا علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و بارگذاری آثار خود در بخش فیلم پنجمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان، فرصت بیشتری داشته باشند.

‌بر اساس فراخوان، «پنجمین المپیاد فیلم سازی نوجوانان کشور» در دو بخش «ایده» و «فیلم» با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، بنیاد سینمایی فارابی، شهرداری اصفهان و شبکه تلویزیونی امید هم‌زمان با «سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان» در مهر سال ۱۴۰۰برگزار می‌شودو نوجوانان ۱۲تا ۱۷سال (متولدان مهر ۱۳۸۳تا مهر ۱۳۸۸) می‌توانند در این رویداد شرکت کنند.

شایان ذکر است؛ علاقه‌مندان به شرکت در «پنجمین المپیاد فیلم سازی نوجوانان کشور» باید برای ثبت‌نام به سایت yfo.icff.ir  مراجعه و فرم ثبت‌نام را تکمیل کنند و در صورتی که امکان ارسال اینترنتی ندارند اثر را روی لوح فشرده (DVD) همراه با نام و نام خانوادگی و نام اثر خود به نشانی تهران، خیابان سی تیر، کوچه شهید کامران صالح، پلاک ۱۴، ساختمان شماره ۲بنیاد سینمایی فارابی، طبقه اول، دفتر المپیاد، کد پستی ۱۱۳۵۶۱۶۹۱۱ارسال و در صورت نیاز به آگاهی بیشتر با شماره‌های ۶۶۷۱۲۸۹۲-۰۲۱و ۰۲۱-۶۶۷۰۳۴۹۵تماس بگیرند.
۰
نام شما
آدرس ايميل شما

شرح کوتاه نخستین غزل از دیوان حافظ شیرازی (قسمت سوم و چهارم) به همراه تصویر و موسیقی ناز معشوق و نیاز حافظ (قسمت سوم) ناز ...
16- حق حفاظت از پاکی محیط زیست این حق جزو حقوق متقابل است و اگر یک نفر رعایت نکند همه مغبون می شوند. اساس ان بر رعایت قاعده طلایی ...
ادامه مصاحبه با مهندس علی اکبر معین فر