تاریخ انتشارچهارشنبه ۸ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۰۱:۲۳
کد مطلب : ۱۸۱۱

برپایی نمایشگاه کاروان، کمپر و مینی ‌کمپر در بوستان بزرگ ولایت

نمایشگاه مدل‌های مختلف کاروان، کمپر و مینی کمپر روز سه شنبه هفتم فروردین ماه از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۱۸:۰۰ در محل پارکینگ مجموعه بانوان در بوستان بزرگ ولایت برپا می‌شود.
برپایی نمایشگاه کاروان، کمپر و مینی ‌کمپر در بوستان بزرگ ولایت
به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، میر محمد مطهری موید معاون امور اجتماعی و فرهنگی افزود: از دوم فروردین ماه بیش از ۱۵۰ کمپر در قالب گروه های خانوادگی از اقصی نقاط ایران با همکاری ستاد گردشگری شهرداری تهران در بوستان بزرگ ولایت اسکان داده شدند.
وی با اشاره به اینکه کمپرهای خانوادگی تا هشتم فروردین در این بوستان حضور دارند خاطرنشان کرد: در همین راستا نمایشگاهی از مدل‌های مختلف کاروان، کمپر و مینی کمپر برپا می شود که بازدید برای عموم شهروندان رایگان است.
به گفته این مسئول هدف از این گردهمایی به نمایش گذاشتن وسیله‌های نقلیه به عنوان عناصری تاثیرگذار در گسترش و رونق گردشگری، بوم‌گردی و طبیعت‌گردی، معرفی این نوع وسیله های نقلیه به عنوان بخشی از ظرفیت و زیرساخت گردشگری، توسعه سفرهای ایمن و ایجاد شور و نشاط اجتماعی است.
مطهری موید بیان کرد:کمپرهای خانوادگی در طول اقامت در شهر تهران تا هشتم فروردین از اماکن گردشگری امام زاده صالح (ع)، خانه سیمین و جلال، نیما یوشیج، کاخ نیاوران، باغ علاء السلطنه در منطقه یک، باغ پرندگان در منطقه۴، میدان مشق، موزه ایران باستان، خیابان سی تیر، محله عودلاجان، شمس العماره در منطقه ۱۲، برج طغرل، ابن بابویه، چشمه علی، حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در شهر ری منطقه ۲۰ دیدن می کنند.
۰
نام شما
آدرس ايميل شما

مطلب زیر سخنانی از استاد ناصر مهدوی است که تحت عنوان خانواده خوب تقدیم شما مخاطب عزیز می شود.
16- حق حفاظت از پاکی محیط زیست این حق جزو حقوق متقابل است و اگر یک نفر رعایت نکند همه مغبون می شوند. اساس ان بر رعایت قاعده طلایی ...
ادامه مصاحبه با مهندس علی اکبر معین فر