تاریخ انتشاردوشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۰
کد مطلب : ۱۸۰۸

پیش‌بینی هوای پایتخت طی روزهای آینده/ تهران از کی بارانی می‌شود؟

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، از بعد از ظهر امروز (۲۸ اسفند) تا روز چهارشنبه (۱ فروردین ۱۴۰۳) با ورود و فعالیت سامانه بارشی به استان رگبار باران و احتمال بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.
پیش‌بینی هوای پایتخت طی روزهای آینده/ تهران از کی بارانی می‌شود؟
به گزارش خبرآنلاین، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران با ورود و فعالیت سامانه بارشی جدید از بعد از ظهر امروز (۲۸ اسفند) بارندگی و بارش برف و باران در مناطق مختلف تهران تا روز چهارشنبه (۱ فروردین ۱۴۰۳) ادامه دارد. از روز پنجشنبه (۲ فروردین ۱۴۰۳) نیز افزایش نسبی دما نیز پیش‌بینی می‌شود.
ایسنا در خبری نوشت: بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران آسمان صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می‌شود. از بعد از ظهر امروز (۲۸ اسفند) تا روز چهارشنبه (۱ فروردین ۱۴۰۳) با ورود و فعالیت سامانه بارشی به استان به تدریج افزایش ابر در بعضی ساعات رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید در ارتفاعات بارش باران و برف و رخداد مه و در مناطق مستعد با احتمال بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.
از بعد از ظهر چهارشنبه تا پنجشنبه (۲ فروردین ۱۴۰۳) در پاره‌ای نقاط به ویژه نیمه جنوبی استان وزش باد شدید گاهی خیلی شدید مورد انتظار است. شایان ذکر است روزهای سه شنبه (۲۹ اسفند) و چهارشنبه کاهش محسوس دما و از پنجشنبه افزایش نسبی دما پیش بینی می‌شود.
براساس این گزارش، آسمان تهران فردا ( ۲۹ اسفند) ابری و وزش باد در بعضی ساعت‌ها رگبار و رعد و برق و احتمال تگرگ و وزش باد شدید و با حداقل دمای ۱۱ و حداکثر دمای ۱۷ درجه سانتیگراد و در روز چهارشنبه (۱ فروردین ۱۴۰۳) نیمه ابری تا ابری و وزش باد گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در اواخر وقت کاهش ابر باحداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۱۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه توچال با کمینه دمای ۶- درجه سانتیگراد، سردترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌ است.
۰
نام شما
آدرس ايميل شما

مطلب زیر سخنانی از استاد ناصر مهدوی است که تحت عنوان خانواده خوب تقدیم شما مخاطب عزیز می شود.
16- حق حفاظت از پاکی محیط زیست این حق جزو حقوق متقابل است و اگر یک نفر رعایت نکند همه مغبون می شوند. اساس ان بر رعایت قاعده طلایی ...
ادامه مصاحبه با مهندس علی اکبر معین فر