تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۰
کد مطلب : ۱۸۰

واکسیناسیون فرهنگیان منطقه 16

"درمانگاه شهدای علی آباد" به عنوان منطقه اختصاصی واکسیناسیون فرهنگیان منطقه ۱۶ تهران تعیین گردیده است.
واکسیناسیون فرهنگیان منطقه 16
با پیگیری های صورت گرفته از سوی مدیریت آموزش و پرورش منطقه و با هماهنگی اداره بهداشت جنوب تهران "درمانگاه شهدای علی آباد" به عنوان منطقه اختصاصی واکسیناسیون فرهنگیان منطقه ۱۶ تهران تعیین گردیده است.

این طرح در پایگاه اختصاصی درمانگاه شهدای علی آباد به آدرس: بلوار شهید دستواره، ۲۴ متری شهید باستانی پور از روز سه شنبه مورخ ۱۲ تیرماه فعالیت خود را آغاز نموده و در روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه در دو شیفت کاری ازساعت ۸ الی ۱۹ و در روز سه شنبه در یک شیفت از ساعت ۸ الی ۱۳ پذیرای فرهنگیان منطقه خواهد بود.
 

  در اولین روز از اجرای طرح واکسیناسیون فرهنگیان منطقه، مصطفی پالیزدار مدیر آموزش و پرورش منطقه با حضور در این پایگاه واکسیناسیون، روند اجرای طرح را مورد بازدید قرار داد.


گفتنی است در این بازدید که با همراهی معاونین آموزش ابتدایی و پرورشی و تربیت بدنی صورت پذیرفت، پالیزدار ضمن دیدار با عوامل اجرایی و دست اندرکاران واکسیناسیون همکاران فرهنگی، از نزدیک با فرهنگیان صحبت و در مورد روند اجرای طرح با مسئولین پایگاه به گفتگو پرداخت.
 
۰
نام شما
آدرس ايميل شما

دکتر ناصر مهدوی: گاهی برای ساختن یک زندگی خوب ؛ باید گذشته را از آن خودمان کنیم و از فرزانگان و فرهیختگان والا ؛ درس های بزرگی بیاموزیم....
16- حق حفاظت از پاکی محیط زیست این حق جزو حقوق متقابل است و اگر یک نفر رعایت نکند همه مغبون می شوند. اساس ان بر رعایت قاعده طلایی ...
ادامه مصاحبه با مهندس علی اکبر معین فر