تاریخ انتشاردوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۵
کد مطلب : ۱۷۶۴
مهندس حق بین

ساخت ابر پروژه احداث پل بعثت

معاون فنی و عمران شهرداری تهران با بیان اینکه برای سال آینده دو ابرپروژه «پل بعثت» و «دوگاز» را کلنگ‌زنی خواهیم کرد، گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده فاز اول پروژه «دوگاز» در منطقه ۲۱ در سال ۱۴۰۳ تحویل شهروندان می‌شود.
ساخت ابر پروژه احداث پل بعثت
به گزارش ایسنا، هادی حق‌بین درباره ابرپروژه‌هایی که قرار است سال آینده به بهره برداری برسد یا کلنگ زنی شود، اظهار کرد: با نگاه اولویت دار پروژه‌هایی در دست اجرا داریم؛ شاخه غربی بزرگراه یادگار امام(ره)، آزادراه شهید شوشتری و فاز دو بزرگراه شهید بروجردی پروژه‌های بسیار مهمی هستند که تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در همین دوره مدیریت شهری به شهروندان تحویل بدهیم. 
وی با بیان اینکه دو پروژه دیگر در دستور کار معاونت فنی و عمران قرار گرفته است، اظهار کرد: این دو پروژه نیز مقیاسی کلان دارند.
اولین ابرپروژه که سال آینده کلنگ زنی خواهد شد، «پل بعثت» است. طول این پل یک و نیم کیلومتر است و شیب راهی حدودا ۲.۲ دهم کیلومتر دارد.
حق بین با اشاره به اینکه احداث پل بعثت بسیار مهم، عظیم و اثرگذار است و در منطقه ۱۶ قرار دارد، خاطرنشان کرد: اقدامات مورد نیاز برای ساخت پل را برنامه ریزی و طراحی کرده‌ایم. همچنین مطالعات آن انجام شده و مشاور و پیمانکار پروژه انتخاب شده است.
معاون شهردار تهران گفت: برنامه ریزی‌های تجهیز کارگاه برای ساخت پل نیز در دستور کار معاونت قرار دارد.
بر اساس گزارش سایت شهر، وی با اشاره به دومین پروژه ای که سال ۱۴۰۳ کلنگ زنی خواهد شد، عنوان کرد: پروژه دو گاز در منطقه ۲۱ هم ابر پروژه جدید ما است که برنامه ریزی های ساخت آن انجام شده است. این پروژه قرار است تا در دو فاز اجرا بشود. استارت فاز اول آن را سال آینده می زنیم و امیدوارم که این فاز سال آینده تکمیل و تحویل شهروندان شود.
۰
نام شما
آدرس ايميل شما

مطلب زیر سخنانی از استاد ناصر مهدوی است که تحت عنوان خانواده خوب تقدیم شما مخاطب عزیز می شود.
16- حق حفاظت از پاکی محیط زیست این حق جزو حقوق متقابل است و اگر یک نفر رعایت نکند همه مغبون می شوند. اساس ان بر رعایت قاعده طلایی ...
ادامه مصاحبه با مهندس علی اکبر معین فر