تاریخ انتشارشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۶
کد مطلب : ۱۵۶۳

بوستان ‌های منطقه ۱۹ با تعویض ۵۰ پایه برج نوری روشن‌تر شد

شهردار منطقه ۱۹ گفت: بوستان‌ها، فضای سبز و معابر منطقه در راستای ارتقاء و تأمین روشنایی به ۵۰ پایه چراغ برج نوری مجهز و خاموشی‌های احتمالی از آن‌ها رفع شد.
بوستان ‌های منطقه ۱۹ با تعویض ۵۰ پایه برج نوری روشن‌تر شد
به گزارش شهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، تورج فرهادی با اشاره به درخواست های مردمی مبنی بر ارتقای روشنایی در برخی بوستان و تفرجگاه ها بیان کرد: همکاران اداره فضای سبز با گشت زنی مستمر در شب، بوستان ها و معابر نیازمند تأمین روشنایی بیشتر و نقاط حساس را شناسایی و احصاء کردند.
وی ادامه داد: در همین راستا ۵۰ پایه برج نوری با قدرت ۷۰ وات و با لامپ های SMD در بوستان های الجواد، فرهنگیان، شقایق، باران، نرگس، مرجان، شادی و نسترن تعمیر و تعویض شد.  
همچنین روشنایی میدان های شقایق، بهمنیار، بهشت، لچکی و رمپ و لوپ های پل شکوفه، شهید کاظمی، شقایق، خیابان میثاق جنوبی نیز ارتقاء یافت.
فرهادی با اشاره به تأمین و افزایش روشنایی ۲۰ بوستان و ۱۰ معبر و میدان خاطر نشان کرد: تعویض لامپ های پر مصرف و جایگزینی آن با لامپ کم مصرف به منظور جلوگیری از اتصال کابل ها، کاهش مصرف برق، صرفه جویی در انرژی و تامین روشنایی است.
۰
نام شما
آدرس ايميل شما

زندگی این جهان آکنده به درد و رنج است. با این تذکر که برخی از رنج ها کاهنده و عذاب آورند و با تامل و تمرین می توان در کاهش آن ها موفق ...
16- حق حفاظت از پاکی محیط زیست این حق جزو حقوق متقابل است و اگر یک نفر رعایت نکند همه مغبون می شوند. اساس ان بر رعایت قاعده طلایی ...
ادامه مصاحبه با مهندس علی اکبر معین فر