تاریخ انتشارشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۳
کد مطلب : ۱۵۶۲
شهردار منطقه ۱۶:

پیشرفت فیزیکی پارکینگ زیرسطحی محله جوادیه به ۴۵ درصد رسید

شهردار منطقه ۱۶ از پیشرفت فیزیکی ۴۵ درصدی پارکینگ زیرسطحی محله جوادیه خبر داد.
پیشرفت فیزیکی پارکینگ زیرسطحی محله جوادیه به ۴۵ درصد رسید
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۶، محمدامین سالاری پور شهردار این منطقه با اشاره به اهمیت احداث پارکینگ در محله جوادیه اظهار داشت: کمبود سرانه پارکینگ در محله جوادیه از دیرباز نیاز مبرم شهروندان این محله محسوب می شد، از سوی دیگر نیز عرض گذر کم معابر، بافت فرسوده، تراکم جمعیتی بالا و نیاز به ساماندهی پارک های حاشیه ای نیز از دغدغه های جدی مدیریت شهری بوده که معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه را نسبت به ساخت پارکینگ زیرسطحی در دوطبقه منفی سوق داد.
وی افزود: خوشبختانه با اجرای عملیات بتن ریزی و فنداسیون، وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه از ۴۵ درصد عبور کرده و بعد از این مرحله عملیات ستون و سقف طبقه اول اجرایی خواهد شد و در تلاش هستیم تا پایان سال جاری این پروژه به شهروندان فهیم محله جوادیه تحویل داده شود.
شایان ذکر است پروژه پارکینگ طبقاتی زیرسطحی در مجاورت بوستان محله جوادیه قرار گرفته که زیربنایی به مساحت ۳۷۰۰ متر مربع در دوطبقه منفی با ظرفیت ۲۰۰ خودرو در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.
۰
نام شما
آدرس ايميل شما

زندگی این جهان آکنده به درد و رنج است. با این تذکر که برخی از رنج ها کاهنده و عذاب آورند و با تامل و تمرین می توان در کاهش آن ها موفق ...
16- حق حفاظت از پاکی محیط زیست این حق جزو حقوق متقابل است و اگر یک نفر رعایت نکند همه مغبون می شوند. اساس ان بر رعایت قاعده طلایی ...
ادامه مصاحبه با مهندس علی اکبر معین فر