تاریخ انتشاريکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۸
کد مطلب : ۱۵۴

کمیته هنری

کمیته هنری 

کمیته هنری موسسه همیاران رشد نازی آباد با هدف برنامه ریزی و فعالیت در زمینه های مختلف پژوهشی، آموزشی، تجلیل از مفاخر و آفرینش های هنری و ادبی تشکیل شد.
این کمیته در طول فعالیت خود به شناسایی هنرمندان این منطقه و ایجاد ارتباط بین آنها و شکل‌گیری تعاملات هنری و ادبی پرداخته است.
 یکی از اهداف این کمیته تسهیل و  ایجاد فضایی است که در این موجودیت هنرمندان پیشکسوت و فعالی که از نازی آباد مهاجرت کرده اند بتوانند با نسل جدید ارتباط برقرار کنند و افراد فرهنگی و هنری منطقه و کسانی که در زمینه‌های هنری و فرهنگی و ادبی فعالیت می کنند برای مردم این منطقه معرفی شوند. 
طبیعی است که چنین اهدافی نیازمند مساعدت، همفکری و همراهی مردم منطقه است. لذا به نظر می‌رسد در این جهت لازم است ضمن معرفی هنرمندان و  ادیبان در عرصه فرهنگ و هنر ، هر سند و مدرکی که در هویت بخشی نازی آباد و منابع مکتوب و تصویری موجود است جمع‌آوری شده و در این سایت به اشتراک گذاشته شود.
اعضاء اصلی کمیته هنری عبارتند از:

1 - دکتر بهمن نامور مطلق
 ۲ - محمد آفریده
 ۳ - جمشید بایرامی
 ۴ - سیاوش محسنی
 ۵ - محمدرضا بایرامی
 ۶ -  ناصر آویژه
 ۷ -  حسین میرزاییان
 ۸ - لیلا یوسفی
 ۹ - علی یعقوب زاده 
 
 
۰
نام شما
آدرس ايميل شما

دکتر ناصر مهدوی: گاهی برای ساختن یک زندگی خوب ؛ باید گذشته را از آن خودمان کنیم و از فرزانگان و فرهیختگان والا ؛ درس های بزرگی بیاموزیم....
16- حق حفاظت از پاکی محیط زیست این حق جزو حقوق متقابل است و اگر یک نفر رعایت نکند همه مغبون می شوند. اساس ان بر رعایت قاعده طلایی ...
ادامه مصاحبه با مهندس علی اکبر معین فر