تاریخ انتشارچهارشنبه ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۰
کد مطلب : ۷۹۵

کاشت هزار اصله درخت در منطقه 19

تورج فرهادی از کاشت هزار اصله درخت در بوستان بزرگ ولایت و نواحی چهار و پنج در راستای ایجاد نشاط و زیبایی در فضای سبز و کاهش آلودگی هوا خبر داد.
کاشت هزار اصله درخت در منطقه 19
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، شهردار منطقه با اشاره به اینکهکاشت درخت و نهال در فضاهای عمومی به منظور تلطیف هوا و جذب گرد و غبار انجام می شود خاطر نشان کرد: : به منظور کاشت گونه های متناسب با آب وهوای این محدوده و داشتن منظر سبز در همه فصول، کاشت درختان سرو در دستور کار واحد فضای سبز منطقه قرار گرفت و اجرائی شد.
همچنین 550 گلدان درختچه نیز که در زیباسازی منظر شهری و ارتقاء سلامت روحی شهروندان تاثیرگذار است نیزکاشته شده و هرس سبز درختچه های پرچینی ، کندوکوب و عملیات به زراعی در فضای سبز و بوستان های نواحی پنجگانه در حال انجام است .
فرهادی با اشاره به اینکه در راستای بهبود و ارتقای کیفی امور نگهداری و به منظور دستیابی به الگوی پایدار در فضای سبز ادوات هرس و به زاعی پیمانکاران فضای سبز بازدید شد خاطر نشان کرد: ادوات، تجهیزات و همچنین سلامت دستگاه های مورد نیاز برای اجرای اقدامات شش ماهه دوم سال مورد ارزیابی قرار گرفت.


این مسئول بیان کرد: عملیات به زراعی هرس درختان و درختچه ها،کندوکوب،کود دهی، برداشت خاک مازاد وآلوده، هرس فرم درختچه ها و هرس زمستانه درختان از جمله اقدامات اجرایی در شش ماهه دوم سال است که توسط اداره فضای سبز معاونت خدمات شهری و محیط زیست انجام خواهد شد.
۰
نام شما
آدرس ايميل شما

دهمین بخش از سخنرانی های استاد ارجمند دکتر ناصر مهدوی با عنوان انسان خوب، زندگی خوب را تقدیم شما عزیزان می نماییم.
16- حق حفاظت از پاکی محیط زیست این حق جزو حقوق متقابل است و اگر یک نفر رعایت نکند همه مغبون می شوند. اساس ان بر رعایت قاعده طلایی ...
ادامه مصاحبه با مهندس علی اکبر معین فر