تاریخ انتشاردوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۷
کد مطلب : ۳۹۷

بررسی مشکلات ناحیه 5 توسط شهردار منطقه 19

شهردار منطقه 19 با حضور در ناحیه 5 این منطقه به بررسی مشکلات و درخواست های شهروندان این محدوده از منطقه پرداخت
بررسی مشکلات ناحیه 5 توسط شهردار منطقه 19
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، مهدی هدایت شهردار منطقه با همراهی مدیر دفتر و معاونین خود در نشست با شهردار ناحیه 5 در جریان مسائل و مطالبات اصلی این ناحیه قرار گرفت و خواستار پیگیری دقیق برای حل این مسائل با اولویت دهی به آن ها در برنامه کاری حوزه های مختلف شد.


تأکید بر تأمین اعتبار و تسریع در اقدامات اجرایی به منظور تکمیل عملیات عمرانی نیمه کاره پل صالح آباد از طریق معاونت های فنی و عمرانی و حمل و نقل و ترافیک، پیگیری احداث زمین بازی کوکان در پارک صالح آباد، تعیین تکلیف قلعه کریم آباد و تعیین محدوده آن در حریم، احداث سرویس بهداشتی جایگاه اتوبوس های واقع در ضلع غربی میدان رسالت، آغاز به کار مجدد سرای محله و افزایش تعداد اتوبوس های شرکت واحد در شهرک رسالت از موارد مطرح شده در این نشست بود.
 

 
پس از این نشست شهردار منطقه ضمن بازدید از مسجد صاحب الزمان (عج) شهرک رسالت به منظور پیگیری مشکلات این مسجد با هیئت امنای آن گفت و گو کرد.
۰
نام شما
آدرس ايميل شما

زندگی این جهان آکنده به درد و رنج است. با این تذکر که برخی از رنج ها کاهنده و عذاب آورند و با تامل و تمرین می توان در کاهش آن ها موفق ...
16- حق حفاظت از پاکی محیط زیست این حق جزو حقوق متقابل است و اگر یک نفر رعایت نکند همه مغبون می شوند. اساس ان بر رعایت قاعده طلایی ...
ادامه مصاحبه با مهندس علی اکبر معین فر